Dzień Dziecka 2016

Kategoria: Projekt edukacyjny w gimnazjum
Opublikowano

Podczas dzisiejszej rywalizacji sportowej z okazji Dnia Dziecka odbyły się dwa turnieje. W turnieju tenisa stołowego zwyciężyli Kacper Szepietowski i Weronika Kowalik. W turnieju piłki siatkowej zwyciężyła reprezentacja klas drugich (klasa 2ab). Gratulujemy!

Specjalne podziękowania dla chłopców z klasy 2d: Pawła Kozłowskiego, Maćka Czarneckiego, Marka Nowaka i Przemka Ćwieląga. Chłopcy zorganizowali i przeprowadzili turniej tenisa stołowego w ramach projektu gimnazjalnego.
Zawody stały na wysokim poziomie, a zwycięzcy zostali obdarowani atrakcyjnymi nagrodami.

Dziękujemy również Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów "Omega" http://rudaslaska.com.pl/w,omega---okregowa-stacja-kontroli…, która ufundowała nagrody rzeczowe!

Opracował: Piotr Antczak