"Po cudzemu" , czyli Arlena Witt z wizytą u swoich!

Nadrzędna kategoria: Zajęcia przedmiotowe i pozalekcyjne Kategoria: Nietypowe lekcje
Opublikowano

W czwartek 9 listopada 2017 uczniowie ZSO nr 5 mieli okazję spotkać osobiście osobę, którą widywali do tej pory na ekranach swoich komórek czy komputerów.

Pani Arlena Witt, anglistka, tłumaczka, fotograf, autorka podręcznika do nauki gramatyka języka angielskiego "Grama to nie drama" i blogerka prowadząca kanał "Po cudzemu", odwiedziła naszą, czyli swoją byłą, szkołę.

Absolwentka naszego liceum opowiadała o swojej karierze zawodowej, o tym, co skłoniło ją do nagrywania filmów ułatwiających naukę języka Szekspira oraz o tym, co jej zdaniem jest w życiu naprawdę ważne. W zabawny i barwny sposób opowiadała o swoich inspiracjach, dzieliła się fachową wiedzą dotyczącą tworzenia blogów, vlogów i tweetów, odpowiadała na pytania dotyczące popularności, a także wspominała swoich nauczycieli i pozowała do zdjęć z fankami.

Spotkanie z panią Witt z pewnością zachęci wiele osób do subskrybowania jej kanału oraz pozytywnej odpowiedzi na kończące każdy odcinek "Mam nadzieję, że pomogłam"

Opracowała: Beata Dziembała