Ogłoszenia Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 2

Nadrzędna kategoria: SAMORZĄD SZKOLNY Kategoria: Samorząd Szkolny Gimnazjum nr 2

Przewodniczący klas mają za zadanie przekazać następujące informacje i dopilnować terminów:

1. 14 listopada odbędzie się "Noc gier" - organizatorem jest p. Agnieszka Twardowska (trzeba mieć zgodę rodziców na udział; wstęp 5 zł).

2. 20 listopada będziemy obchodzili w szkole Światowy Dzień Filozofii UNESCO. Przypominamy o plakacie, który ma wykonać klasa (filozofowie zostali wylosowani przez przewodniczących); format plakatu A2, wizerunek filozofa, jego imię i nazwisko (jeśli posiada) oraz czego dokonał. Plakaty przynosimy do p. Adama Szwedki do 17 listopada.

3. 28 listopada odbędzie się wieczór filmowy "Noc horrorów" od 1700 do 2230. Organizatorem jest opiekun SU p. Adam Szwedka (trzeba mieć zgodę rodziców - druki u p. Szwedki; wstęp 2 zł).

4. Do końca listopada zbieramy karmę dla zwierząt ze schroniska "Psitulmnie" w Zabrzu - karmę przynosimy do p. Grażyny Kościółek (sala 29) lub p. Adama Szwedka (sala 36).

5. Przez cały rok szkolny zbieramy plastikowe nakrętki w ramach akcji "Nakręć się na pomaganie" fundacji Pomagamy z uśmiechem, która kupuje sprzęt dla niepełnosprawnych - nakrętki zbiera p. Adam Szwedka (sala 36).
  6. Przez cały rok szkolny zbieramy również zużyte baterie - należy je przynosić do p. Tatiany Słomskiej (sala 37).

7. Od 24 listopada do 5 grudnia w naszej szkole będzie prowadzona akcja "Góra grosza" - zbierać będziemy monety 1, 2, 5, 10, 20, 50 groszowe oraz 1, 2 i 5 złotowe na rzecz dzieci wychowujących się w rodzinach zastępczych - akcję prowadzi Samorząd Uczniowski.

8. Od 1 do 10 grudnia będziemy zbierali słodycze dla dzieci z Domu Dziecka w Zabrzu - akcję prowadzi p. Adam Szwedka (sala 36).

9. W styczniu 2015 r. będzie zorganizowana w naszej Szkole zbiórka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - akcję przeprowadzi Samorząd Uczniowski.