Wizyta studyjna - Projekt LELETO

Nadrzędna kategoria: Realizowane programy Kategoria: Erasmus+
Opublikowano

W dniach od 15 - 20 .10.2017r gościli  w Polsce przedstawiciele zagranicznych instytucji związanych z edukacją, realizujący projekt LELETO - Leading to Learn Togheter -  Szkoły Dobrych Praktyk,  którego nasza  placówka jest współpartnerem  (projekt finansowany w ramach programu Erasmus +).


Głównym celem projektu jest opracowanie nowego podejścia jakościowego w zakresie rozwoju zawodowego nauczycieli w szkołach. Przedsięwzięcie realizowane jest w prestiżowym, ponadsektorowym, międzynarodowym partnerstwie. W projekcie uczestniczą partnerzy z Wielkiej Brytanii , Litwy, Łotwy, Estonii i Polski.


W czasie wizyty goście poznawali polski system edukacji,   odwiedzili naszą szkołę i wzięli udział w lekcji "Związki chemiczne w żywności", prowadzonej przez Barbarę Klekowską i Agnieszkę Twardowską.

 

Opracowała: Barbara Klekowska