Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ZSO nr 5 w Zabrzu

Nadrzędna kategoria: Pomagamy Kategoria: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

7

Jak co roku, społeczność ZSO nr 5 w Zabrzu, aktywnie zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy na rzecz WOŚP.

9 stycznia 2020 r. w naszej szkole miała miejsce wielka licytacja m.in. maskotek, ręcznie robionej biżuterii, gadżetów, bonów, które udało nam się zgromadzić dzięki Wam.
Tego dnia również ogromnym zainteresowaniem cieszył się kiermasz ciast oraz turniej siatkówki II LO, w którym zwyciężyła klasa 1d.
Jak zawsze, przy tej okazji, towarzyszyły nam ogromne emocje, świetna zabawa oraz dużo radości z pomagania.

Dziś czas na podsumowanie: dzięki waszej ofiarności udało się zgromadzić 1391,76 zł !!!

W tym roku pieniądze przeznaczone będą na dziecięcą medycynę zabiegową.

Samorząd ZSO nr 5 w Zabrzu bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu: uczniom II LO i SP37, rodzicom oraz nauczycielom, również tym emerytowanym. Możecie mieć pewność, że będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej!