III Elektropiknik za nami!

Kategoria: MEDIA O NAS
Opublikowano

Pogoda była zmienna, cudowne słońce i deszcz odczarowywany śpiewem. Nastroje wspaniałe. Cel osiągnięty - udało nam się zebrać bardzo dużą ilość elektośmieci: 10 monitorów, 15 komputerów, 9 telewizorów, pralkę, drukarki, klawiatury, tonery i inny drobny sprzęt AGD, baterie oraz makulaturę. Udało nam się zarejestrować dawców szpiku w bazie DKSM, jak zawsze propagowaliśmy "TAK dla Transplantacji", promowaliśmy szkołę i Fundację SCChS, robiliśmy cudne ekologiczne serca, biżuterię, zakładki, eko-ludki. Zabawialiśmy najmłodszych i tych starszych - bańkami i kolorowymi chustami.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy nas dzisiaj wspierali: nauczycieli II Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu, Gimnazjum nr 2 w Zabrzu, wolontariuszom Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz TAK dla Transplantacji, obsłudze dzwiękowej, wolontariuszom z DKMS, animatorkom, szkolnej grupie pierwszej pomocy, licznie przybyłym uczniom oraz gościom/przyjacielom szkoły.
Do zobaczenia za rok!