PROGRAM OBCHODÓW ŚWIATOWEGO ZJAZDU ABSOLWENTÓW ZABRZAŃSKIEJ DWÓJKI

Nadrzędna kategoria: JUBILEUSZ SZKOŁY 2018 Kategoria: Informacje - Jubileusz Szkoły 2018

10 lat temu, podczas trzeciego już Światowego Zjazdu Absolwentów Dwójki było 300 absolwentów na zdjęciu pod DMiT (z lotu ptaka). logo jubileuszA w balu i spotkaniach uczestniczyło ok. 500 osób.

Już wiemy, że uda się pobić rekord sprzed dekady. Mamy 447 zgłoszeń, a czekamy jeszcze do 14.09. na zgłoszenia Koleżanek i Kolegów, chcących uczestniczyć
w obchodach jubileuszu Szkoły.

PROGRAM OBCHODÓW

ŚWIATOWEGO ZJAZDU ABSOLWENTÓW
ZABRZAŃSKIEJ DWÓJKI

9.00 – 10.00
Msza św. koncelebrowana w intencji Absolwentów, Uczniów, Nauczycieli, Pracowników Dwójki (żyjących i tych, którzy odeszli…) w kościele św. Andrzeja ul. Wolności 196.
Złożenie kwiatów na grobach świętej pamięci Dyrektorów: Elżbiety Siemaszkiewicz i Józefa Antoniaka

Od 10.30 do 12.00
Rejestracja uczestników Zjazdu w DMiT , odbiór pakietu Absolwenta (Zjazdownik autorstwa Bogusława Grzegorzaka oraz Księga Jubileuszowa = 177 stron wspomnień i wzruszeń, gadżety niespodzianki)

12.00 – 14.00