logo jubileusz

PROGRAM OBCHODÓW ŚWIATOWEGO ZJAZDU ABSOLWENTÓW ZABRZAŃSKIEJ DWÓJKI

10 lat temu, podczas trzeciego już Światowego Zjazdu Absolwentów Dwójki było 300 absolwentów na zdjęciu pod DMiT (z lotu ptaka). logo jubileuszA w balu i spotkaniach uczestniczyło ok. 500 osób.

Już wiemy, że uda się pobić rekord sprzed dekady. Mamy 447 zgłoszeń, a czekamy jeszcze do 14.09. na zgłoszenia Koleżanek i Kolegów, chcących uczestniczyć
w obchodach jubileuszu Szkoły.

PROGRAM OBCHODÓW

ŚWIATOWEGO ZJAZDU ABSOLWENTÓW
ZABRZAŃSKIEJ DWÓJKI

9.00 – 10.00
Msza św. koncelebrowana w intencji Absolwentów, Uczniów, Nauczycieli, Pracowników Dwójki (żyjących i tych, którzy odeszli…) w kościele św. Andrzeja ul. Wolności 196.
Złożenie kwiatów na grobach świętej pamięci Dyrektorów: Elżbiety Siemaszkiewicz i Józefa Antoniaka

Od 10.30 do 12.00
Rejestracja uczestników Zjazdu w DMiT , odbiór pakietu Absolwenta (Zjazdownik autorstwa Bogusława Grzegorzaka oraz Księga Jubileuszowa = 177 stron wspomnień i wzruszeń, gadżety niespodzianki)

12.00 – 14.00