WZOROWA ŁAZIENKA

Kategoria: Inicjatywy
Opublikowano

Szanowni Państwo,
nasza szkoła (SP 37) przystąpiła do akcji WZOROWA ŁAZIENKA organizowanej przez firmę DOMESTOS.
Celem jest uzyskanie funduszy na remont łazienek SZKOLNYCH. Prosimy Państwa o oddawanie głosów na stronie

https://www.wzorowalazienka.pl/#sectionAbout


a) W pierwszym etapie należy wybrać galerię Szkoły, na którą chce się oddać głos i kliknąć w przycisk Zagłosuj w galerii na Stronie Internetowej, zaakceptować regulamin oraz podać adres e-mail, na który zostanie niezwłocznie wysłany przez Organizatora specjalny, unikatowy kod weryfikujący;


b) W drugim etapie należy wpisać w dedykowane pole na stronie internetowej kod weryfikujący, który został wysłany na podany wcześniej (w pierwszym etapie) adres email, po czym należy kliknąć na stronie internetowej w pole Potwierdź głos.

Prawidłowe przepisanie kodu i podanie prawidłowych danych będzie skutkowało oddaniem ważnego głosu. Jeden głos Głosującego zapewnia Szkole 1 głos w Programie.

Głosować można codziennie.