XI DZIEŃ NAUKI W ZABRZU

Nadrzędna kategoria: Inicjatywy Kategoria: DZIEŃ NAUKI W ZABRZU
Opublikowano

Dwójkowo - Naukowo
18 września w Parku im. Poległych Bohaterów odbył się XI Dzień Nauki. Nasza szkolna reprezentacja była twórcza, naukowa, kolorowa, wybuchowa i radosna!

ZSO nr 5 uczestniczy w nim już od 5 lat, prezentując na swoim stoisku osiągnięcia szkoły w dziedzinie nauk przyrodniczych, ciekawe doświadczenia fizyczne i chemiczne oraz promując zdrowy styl życia! 

Tegoroczna impreza była wyjątkowo udana. Rozszerzyliśmy ofertę o dodatkowe stoisko, na którym pokaz pierwszej pomocy prowadzili uczniowie KLASY PATRONACKIEJ - klasy licealnej współpracującej z Fundacją Śląskiego Centrum Chorób Serca, a nasze piłkarki z klasy sportowej rozdawały jabłka i jak zawsze mówiły "Tak dla transplantacji!"