Szkolny Klub Debat Oksfordzkich

Kategoria: Inicjatywy
Opublikowano

Już po raz drugi w tym semestrze w naszym SKDO gościliśmy Panią Annę Skiendziel, która, tym razem, przeprowadziła warsztat na temat skutecznej argumentacji. Dzięki ciekawym ćwiczeniom i cennym wskazówkom uczestnicy zajęć znakomicie opanowali technikę budowy argumentu tak, by był on nie tylko przekonujący ale też trudny do podważenia. Takie umiejętności będą niezwykle przydatne naszym przyszłym debatantom.
Bardzo dziękujemy Pani Skiendziel, która jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie Debat Oksfordzkich, za poświęcony nam czas, twórczą pracę i przemiłą atmosferę oraz uposażenie uczniów w umiejętności, które wykorzystać mogą w każdej dziedzinie życia.

Liczymy na kolejne inspirujące spotkania.

{gallery}2020_debaty{/gallery}