"Włochy od kuchni" - proste jest piękne! Po trzykroć ;-)

Nadrzędna kategoria: II LO Kategoria: Aktualności II LO
Opublikowano

Poznając tajniki włoskiej kuchni i kultury jedzenia zauważyliśmy, że prócz ogromnego szacunku do lokalnych produktów, Bez tytułuprzywiązania do tradycji (dowód: potrawa w naszym poprzednim projektowym poście jest znana od XVI wieku!), Włosi uwielbiają także prostotę. 
Jeśli (na razie) przeraża Was wizja kilkustronicowych przepisów i wielogodzinnego przygotowywania skomplikowanych dań z kosztownych składników, mamy także przykłady potraw prostych, szybkich, a jednocześnie pozwalających delektować się chwilą i dobrym towarzystwem przy jedzeniu.

Najłatwiejsze risotto, najprostsza sałatka i ... szybkie włoskie drugie danie na zimno.

To dla kogo gotujecie jutro? ;-)

Affettato misto con formaggio

Insalata mista

Rissotto al burro