Meet&Code

Nadrzędna kategoria: II LO Kategoria: Aktualności II LO
Opublikowano

Dzisiaj,  18 listopada 2019 r. uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Zabrzu uczestniczylił w konferencji programistycznej Meet&Code dla uczniów szkół średnich, organizowanej przez Fundację Media 3.0 we współpracy z SAP S.20191118 092002 1024x576

Konferencja Meet and Code to wydarzenie, na którym prezentowane są najnowsze trendy związane z nowymi technologiami oraz programowaniem.
Prelekcje prowadzone są przez uznanych i doświadczonych specjalistów w swojej branży.
Uczniowie mieli okazję poznać nie tylko bardzo interesujące zagadnienia związane z programowaniem, ale także dowiedzieć się, jak się pracuje w firmie SAP SE, jednej z największych firm informatycznych na świecie.  

Konferencja odbyła się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Więcej o konferencji

meetandcode w855h425

 

{gallery}2019_meetandcode{/gallery}